Hakkımızda

Hakkımızda..

Şirketimiz 17.10.2006 yılında Beykoz-İstanbul’da kurulmuştur. 2006 Yılında Kendi e-ticaret sitesini kurup tüm Türkiye’ye binlerce müşterisine ürünlerini ulaştırmıştır. Bilgisayar bakım-onarım ve Bakım Anlaşması modeliyle hizmet veren şirketimiz sonrasında şirketlerin bütün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bünyesine Kırtasiye, Misafir Gıdası ve Temizlik malzemelerini de ekleyerek İstanbul’da binlerce mutlu müşterisine hizmet vermiştir.

Ticari şartların değişmesiyle şirketlere hizmet vermeyi bırakıp mağazacılık üzerine yönelen şirketimiz ilk mağazasını 650m2 ile Beykoz-Kavacık’ta açmış ve şu anda 50.000’den fazla ürün ile müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Aynı zamanda Merkezimiz olan Kavacık Mağazamızda Yazılım sektöründe de hizmet vermekteyiz. Yazılım olarak Bayt Yazılım bayiliğimiz ile hem ERP programı hem de E-Ticaret yazılımları üretip müşterilerimizin sistemine göre entegre etmekteyiz. Bu yazılımlarımız Pazaryerleri ile tam entegre olarak çalışmaktadır.

Çengelköy Natoyolu şubemizi 2022 yılında açarak 800m2 ile Üsküdar’da da müşterilerimize ürün ve hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.